Wstęp

Tongue – Twister School

Istniejemy na rynku od 2012 roku i specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego zarówno w firmach jak i na kursach stacjonarnych. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach lub indywidualnie.

Stawiamy przede wszystkim na komunikację, ucząc równolegle z językiem poczucia pewności siebie, umiejętności pracy w zespole oraz wyrażania opinii i sugestii bez obaw przed popełnianiem błędów.

Promujemy Metodę Direct Language Lab, która polega na rozwijaniu swobodnego mówienia bez nadmiernej koncentracji na zagadnieniach gramatycznych. Gwarancją sukcesu jest jedynie regularne uczęszczanie na zajęcia, nie ma prac domowych ani żmudnych ćwiczeń.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

Niektóre opinie naszych uczniów:

Konrad „Swietna szkola! Zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych.
CAE się samo nie zdało”

Magda „Szczerze polecam i mam nadzieję, że za rok napiszę opinię po angielsku”

Agnieszka „Bardzo fajny sposób prowadzenia zajęć :)))) polecam :)))”

Kamila „Zajęcia prowadzone z dużą dawką humoru, troche nauka przez zabawę, dobre skojarzenia. Metodyk wymagający i trochę „ciśnie”, ale na wesolo, więc daje to większą motywację do nauki. Kontakt z Panem Kacprem bardzo dobry. Widać, że wkłada serce w to co robi. Pełen energii i entuzjazmu, którym zaraza. Dobra atmosfera pracy. Profesjonalizm.”

Ala „Najlepszy metodyk, którego spotkałam za całe swoje życie!”

Renata „Zajęcia z Kacprem to super sposób na niekonwencjonalną, bazstresową naukę angielskiego. Świetny metodyk. Olbrzymia dawka humoru i słówek, które same „wchodzą do głowy”. Polecam wszystkim!”